ÖZTAŞ İSKELE VE ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. TİC .LTD .ŞTİ

2003 yılında kurulan firmamız, inşaat ve yapı malzemeleri sektöründe teleskopik direk ,iskele,plywood ,kalıp , çiroz, kereste, ondilin ve tayrod uygulamaları gibi konularda deneyimli ve uzman mühendis kadrosuyla tecrübe ve kaliteyi ön planda tutarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmeti sunarak önemli projelere imza atmaya devam etmektedir.
Sektörde ki diğer firmalardan en büyük farklılığı ise iskele kalıplarının geri dönüşümlü sistemde ( yani kullanılan kalıp iskelelerin kullanım süresinden sonra tekrar iade alması sözkonusudur.) hizmet vermesidir. Ürün yelpazemizi her geçen gün pazar koşulları doğrultusunda genişleterek ve büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizi yapı sektöründe, gelişen ürün ve yeni teknolojileri, sağlıklı kaliteli ürünler ile iş ortaklarımızın ve nihai tüketicilerin hizmetine sunarak kaliteli mekanların yapılmasında katkıda bulunmaktır. İnsan, çevre ve iş ahlakı gibi değerlerimizi her zaman önde tutar ve müşteri memnuniyetine öncelik veririz.

Haberler

  • Yeni websitemiz yayında

    Web sitemiz yeni yüzüyle yayına girmiştir. Firmamız hakkında ve yapılan işler ile ilgili detaylı bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.
  • +

    İnşaat sektöründe geri dönüşüm

  • +

    Yapı fuarına katıldık

Danışma Hattı

Referanslar